CRCW04021K60DKEDP
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04021K60DKEDP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04021K60DKEDP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04021K60DKEDP
Številka dela CRCW04021K60DKEDP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.6K OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1799464 pcs Podatkovni list CRCW04021K60DKEDP.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-P Odpornost 1.6 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 1.6 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film