CRCW04021K78FKED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04021K78FKED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04021K78FKED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04021K78FKED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04021K78FKED
Številka dela CRCW04021K78FKED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.78K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4828236 pcs Podatkovni list CRCW04021K78FKED.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 1.78 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-1.78KLDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.78 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW04021K74FKEDHP
CRCW04021K74FKEDHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.74K OHM 1% 1/5W 0402
Na zalogi: 4452121 pcs
Prenesi: CRCW04021K74FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW04021K78FKEDHP
CRCW04021K78FKEDHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.78K OHM 1% 1/5W 0402
Na zalogi: 4286080 pcs
Prenesi: CRCW04021K78FKEDHP.pdf
RFQ
CRCW04021K74FKTD
CRCW04021K74FKTD
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 1.74K OHM 1% 1/16W 0402
Prenesi: CRCW04021K74FKTD.pdf
CRCW04021K78FKEDC
CRCW04021K78FKEDC
Opis: RES 1.78K OHM 1% 1/16W 0402