CRCW04021M10JNTD
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04021M10JNTD Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04021M10JNTD
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.1M OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04021M10JNTD.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04021M10JNTD
Številka dela CRCW04021M10JNTD Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.1M OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5685499 pcs Podatkovni list CRCW04021M10JNTD.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 1.1 MOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena CRCW0402 200 1M1 5% RT7
CRCW0402115JRT7
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.1 MOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film