CRCW04021R20JNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04021R20JNEDC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04021R20JNEDC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 1.2 OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04021R20JNEDC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
100000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04021R20JNEDC
Številka dela CRCW04021R20JNEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 1.2 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15495339 pcs Podatkovni list CRCW04021R20JNEDC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Odpornost 1.2 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1.2 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film