CRCW0402210RFKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402210RFKEDHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0402210RFKEDHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 210 OHM 1% 1/5W 0402
Podatkovni listi: CRCW0402210RFKEDHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0402210RFKEDHP
Številka dela CRCW0402210RFKEDHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 210 OHM 1% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3481323 pcs Podatkovni list CRCW0402210RFKEDHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 210 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-210YDKR
CRCW0402210RFKEDHPDKR
CRCW0402210RFKEDHPDKR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 210 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film