CRCW04022K20JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04022K20JNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04022K20JNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.2K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04022K20JNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04022K20JNED
Številka dela CRCW04022K20JNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.2K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8839883 pcs Podatkovni list CRCW04022K20JNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 2.2 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-2.2KJTR
D10/CRCW0402 200 2K2 5% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.2 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW04022K20JNEDHP
CRCW04022K20JNEDHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.2K OHM 5% 1/5W 0402