CRCW04022K87FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04022K87FKEDHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04022K87FKEDHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.87K OHM 1% 1/5W 0402
Podatkovni listi: CRCW04022K87FKEDHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04022K87FKEDHP
Številka dela CRCW04022K87FKEDHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.87K OHM 1% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4263188 pcs Podatkovni list CRCW04022K87FKEDHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 2.87 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 2.87 kOhms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film