CRCW0402300KJNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402300KJNEDC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0402300KJNEDC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 300K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW0402300KJNEDC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
100000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0402300KJNEDC
Številka dela CRCW0402300KJNEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 300K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15801354 pcs Podatkovni list CRCW0402300KJNEDC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Odpornost 300 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 300 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0402300KFKEE
CRCW0402300KFKEE
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 300K OHM 1% 1/16W 0402
Na zalogi: 7107590 pcs
Prenesi: CRCW0402300KFKEE.pdf
RFQ
CRCW0402300KJNED
CRCW0402300KJNED
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 300K OHM 5% 1/16W 0402