CRCW04023K16FKEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K16FKEDC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04023K16FKEDC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.16K OHM 1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04023K16FKEDC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04023K16FKEDC
Številka dela CRCW04023K16FKEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.16K OHM 1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7082074 pcs Podatkovni list CRCW04023K16FKEDC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Odpornost 3.16 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-4114-1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.16 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Sestava Thick Film