CRCW04023K30JNEDC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04023K30JNEDC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04023K30JNEDC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 3.3K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW04023K30JNEDC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04023K30JNEDC
Številka dela CRCW04023K30JNEDC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 3.3K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15281701 pcs Podatkovni list CRCW04023K30JNEDC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-C Odpornost 3.3 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-4121-2
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.014" (0.35mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 3.3 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thick Film Sestava Thick Film