CRCW0402430KJNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0402430KJNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0402430KJNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 430K OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW0402430KJNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0402430KJNED
Številka dela CRCW0402430KJNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 430K OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7541044 pcs Podatkovni list CRCW0402430KJNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 430 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-430KJCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 430 kOhms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0402430KFKED
CRCW0402430KFKED
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 430K OHM 1% 1/16W 0402
Na zalogi: 4481300 pcs
Prenesi: CRCW0402430KFKED.pdf
RFQ
CRCW0402430KJNEE
CRCW0402430KJNEE
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 430K OHM 5% 1/16W 0402
Na zalogi: 10995054 pcs
Prenesi: CRCW0402430KJNEE.pdf
RFQ
CRCW0402430KJNEDC
CRCW0402430KJNEDC
Opis: RES 430K OHM 5% 1/16W 0402
Prenesi: CRCW0402430KJNEDC.pdf
CRCW0402430RFKED
CRCW0402430RFKED
Opis: RES SMD 430 OHM 1% 1/16W 0402
Prenesi: CRCW0402430RFKED.pdf
CRCW0402430KJNEDHP
CRCW0402430KJNEDHP
Opis: RES SMD 430K OHM 5% 1/5W 0402