CRCW040251K0JNEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040251K0JNEDHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW040251K0JNEDHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 51K OHM 5% 1/5W 0402
Podatkovni listi: CRCW040251K0JNEDHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW040251K0JNEDHP
Številka dela CRCW040251K0JNEDHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 51K OHM 5% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5027622 pcs Podatkovni list CRCW040251K0JNEDHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 51 kOhms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 51 kOhms ±5% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film