CRCW04026R80FKEDHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW04026R80FKEDHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW04026R80FKEDHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 6.8 OHM 1% 1/5W 0402
Podatkovni listi: CRCW04026R80FKEDHP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW04026R80FKEDHP
Številka dela CRCW04026R80FKEDHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 6.8 OHM 1% 1/5W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4194214 pcs Podatkovni list CRCW04026R80FKEDHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 6.8 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 6.8 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film