CRCW040275R0JNED
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW040275R0JNED Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW040275R0JNED
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 75 OHM 5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: CRCW040275R0JNED.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW040275R0JNED
Številka dela CRCW040275R0JNED Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 75 OHM 5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9623502 pcs Podatkovni list CRCW040275R0JNED.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija CRCW Odpornost 75 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 541-75JTR
D10/CRCW0402 200 75R 5% ET7 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 75 Ohms ±5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW040275R0JNEDC
CRCW040275R0JNEDC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 75 OHM 5% 1/16W 0402
Na zalogi: 13440383 pcs
Prenesi: CRCW040275R0JNEDC.pdf
RFQ
CRCW040275R0FKEE
CRCW040275R0FKEE
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 75 OHM 1% 1/16W 0402
Na zalogi: 10852809 pcs
Prenesi: CRCW040275R0FKEE.pdf
RFQ
CRCW040275R0FKEDHP
CRCW040275R0FKEDHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 75 OHM 1% 1/5W 0402
Prenesi: CRCW040275R0FKEDHP.pdf
CRCW040275R0JNEDHP
CRCW040275R0JNEDHP
Opis: RES SMD 75 OHM 5% 1/5W 0402