CRCW0603100KFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603100KFKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603100KFKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 100K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603100KFKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603100KFKEAC
Številka dela CRCW0603100KFKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 100K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9415673 pcs Podatkovni list CRCW0603100KFKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija CRCW-C
Odpornost 100 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 541-3950-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0603100KFHEAP
CRCW0603100KFHEAP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 100K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 1893087 pcs
Prenesi: CRCW0603100KFHEAP.pdf
RFQ
CRCW0603100KFKEAHP
CRCW0603100KFKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 100K OHM 1% 1/4W 0603
Na zalogi: 3110012 pcs
Prenesi: CRCW0603100KFKEAHP.pdf
RFQ
CRCW0603100KFKEA
CRCW0603100KFKEA