CRCW0603150KFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603150KFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603150KFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603150KFKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603150KFKEA
Številka dela CRCW0603150KFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4313229 pcs Podatkovni list CRCW0603150KFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-150KHCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 150 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0603150KFKEAHP
CRCW0603150KFKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 150K OHM 1% 1/4W 0603