CRCW0603150KJNEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603150KJNEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603150KJNEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 150K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603150KJNEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
125000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603150KJNEAC
Številka dela CRCW0603150KJNEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 150K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 11281667 pcs Podatkovni list CRCW0603150KJNEAC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRCW-C Odpornost 150 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 150 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0603150KFKEC
CRCW0603150KFKEC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 150K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 7257205 pcs
Prenesi: CRCW0603150KFKEC.pdf
RFQ
CRCW0603150MJPEAHR
CRCW0603150MJPEAHR
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 150M OHM 5% 1/10W 0603
Na zalogi: 1075012 pcs
Prenesi: CRCW0603150MJPEAHR.pdf
RFQ
CRCW0603150KJNEA
CRCW0603150KJNEA
Opis: RES SMD 150K OHM 5% 1/10W 0603