CRCW060318K0JNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060318K0JNEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060318K0JNEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 18K OHM 5% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW060318K0JNEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060318K0JNEAHP
Številka dela CRCW060318K0JNEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 18K OHM 5% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3408569 pcs Podatkovni list CRCW060318K0JNEAHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 18 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 18 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060318K0FKTA
CRCW060318K0FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 18K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4379207 pcs
Prenesi: CRCW060318K0FKTA.pdf
RFQ
CRCW060318K0FKEBC
CRCW060318K0FKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 18K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 8014787 pcs
Prenesi: CRCW060318K0FKEBC.pdf
RFQ
CRCW060318K0JNEA
CRCW060318K0JNEA
Proizvajalci: Vishay Dale
Opis: RES SMD 18K OHM 5% 1/10W 0603