CRCW06031R05FNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06031R05FNTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06031R05FNTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.05 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06031R05FNTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06031R05FNTA
Številka dela CRCW06031R05FNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.05 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 4562584 pcs Podatkovni list CRCW06031R05FNTA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 1.05 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CRCW0603 200 1R05 1% RT1
CRCW06031R05FRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.05 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film