CRCW060322R0FKEC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060322R0FKEC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060322R0FKEC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 22 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060322R0FKEC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060322R0FKEC
Številka dela CRCW060322R0FKEC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 22 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8227843 pcs Podatkovni list CRCW060322R0FKEC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 22 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 22 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060322R0FKEB
CRCW060322R0FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 22 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 7801606 pcs
Prenesi: CRCW060322R0FKEB.pdf
RFQ
CRCW060322R0FKEBC
CRCW060322R0FKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 22 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 9616018 pcs
Prenesi: CRCW060322R0FKEBC.pdf
RFQ
CRCW060322R0FKECHP
CRCW060322R0FKECHP
Opis: RES SMD 22 OHM 1% 1/4W 0603