CRCW0603267RFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603267RFKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603267RFKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 267 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603267RFKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603267RFKEB
Številka dela CRCW0603267RFKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 267 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6301669 pcs Podatkovni list CRCW0603267RFKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 267 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 267 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0603267RFKEC
CRCW0603267RFKEC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 267 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 6143728 pcs
Prenesi: CRCW0603267RFKEC.pdf
RFQ
CRCW0603267RFKEAC
CRCW0603267RFKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 267 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 10440458 pcs
Prenesi: CRCW0603267RFKEAC.pdf
RFQ
CRCW0603267RFKEBC
CRCW0603267RFKEBC