CRCW060329K4FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060329K4FKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060329K4FKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 29.4K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060329K4FKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060329K4FKEB
Številka dela CRCW060329K4FKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 29.4K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7168488 pcs Podatkovni list CRCW060329K4FKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 29.4 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 29.4 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060329K4FKTA
CRCW060329K4FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 29.4K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4590593 pcs
Prenesi: CRCW060329K4FKTA.pdf
RFQ
CRCW060329K4FKEBC
CRCW060329K4FKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 29.4K OHM 1% 1/10W 0603