CRCW06032R20FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06032R20FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06032R20FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.2 OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW06032R20FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06032R20FKEAHP
Številka dela CRCW06032R20FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.2 OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2515123 pcs Podatkovni list CRCW06032R20FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-2.20STR
CRCW06032R20FKEAHP-ND
CRCW06032R20FKEAHPTR
CRCW06032R20FKEAHPTR-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 2.2 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06032R20FKEA
CRCW06032R20FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.2 OHM 1% 1/10W 0603