CRCW06032R20JNEAIF
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06032R20JNEAIF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06032R20JNEAIF
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06032R20JNEAIF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06032R20JNEAIF
Številka dela CRCW06032R20JNEAIF Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 844650 pcs Podatkovni list CRCW06032R20JNEAIF.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-IF Odpornost 2.2 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-2.2AQTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 2.2 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06032R20JNEAHP
CRCW06032R20JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/4W 0603
Na zalogi: 2761458 pcs
Prenesi: CRCW06032R20JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW06032R20JNEA
CRCW06032R20JNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603