CRCW06032R21FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06032R21FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06032R21FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.21 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06032R21FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06032R21FKEA
Številka dela CRCW06032R21FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.21 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6169653 pcs Podatkovni list CRCW06032R21FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 2.21 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-2.21HHTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.21 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06032R21FKTA
CRCW06032R21FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.21 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4280412 pcs
Prenesi: CRCW06032R21FKTA.pdf
RFQ
CRCW06032R20JNTB
CRCW06032R20JNTB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 2.2 OHM 5% 1/10W 0603
Na zalogi: 6125695 pcs
Prenesi: CRCW06032R20JNTB.pdf
RFQ
CRCW06032R21FKEAC
CRCW06032R21FKEAC
Opis: RES 2.21 OHM 1% 1/10W 0603