CRCW06032R26FNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06032R26FNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06032R26FNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 2.26 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06032R26FNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06032R26FNEA
Številka dela CRCW06032R26FNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 2.26 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5933119 pcs Podatkovni list CRCW06032R26FNEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 2.26 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-2.26HTR
D11/CRCW0603 200 2R26 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 2.26 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film