CRCW0603332RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603332RFKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603332RFKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 332 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603332RFKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603332RFKEAC
Številka dela CRCW0603332RFKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 332 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5448599 pcs Podatkovni list CRCW0603332RFKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija CRCW-C
Odpornost 332 Ohms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 541-4051-6 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 332 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film