CRCW060333K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060333K0FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060333K0FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 33K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060333K0FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060333K0FKEA
Številka dela CRCW060333K0FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 33K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7232605 pcs Podatkovni list CRCW060333K0FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 33 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-33.0KHTR
D11/CRCW0603 100 33K 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 33 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060333K0FKEAHP
CRCW060333K0FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 33K OHM 1% 1/4W 0603
Na zalogi: 3445246 pcs
Prenesi: CRCW060333K0FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW060333K0FKEB
CRCW060333K0FKEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 33K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 7092727 pcs
Prenesi: CRCW060333K0FKEB.pdf
RFQ
CRCW060333K0FKEAC
CRCW060333K0FKEAC
Opis: RES 33K OHM 1% 1/10W 0603