CRCW060333R0JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060333R0JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060333R0JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060333R0JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060333R0JNEA
Številka dela CRCW060333R0JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6357192 pcs Podatkovni list CRCW060333R0JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-33GCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060333R0JNEAHP
CRCW060333R0JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 33 OHM 5% 1/4W 0603