CRCW060333R0JNTA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060333R0JNTA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060333R0JNTA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060333R0JNTA.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060333R0JNTA
Številka dela CRCW060333R0JNTA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 33 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 5921523 pcs Podatkovni list CRCW060333R0JNTA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 33 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena CRCW0603 200 33R 5% RT1
CRCW0603330JRT1
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 33 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film