CRCW06033K24FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06033K24FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06033K24FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.24K OHM 1% 1/4W 0603
Podatkovni listi: CRCW06033K24FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06033K24FKEAHP
Številka dela CRCW06033K24FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.24K OHM 1% 1/4W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3236016 pcs Podatkovni list CRCW06033K24FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 3.24 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 3.24 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06033K24FKTB
CRCW06033K24FKTB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 3.24K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4471295 pcs
Prenesi: CRCW06033K24FKTB.pdf
RFQ
CRCW06033K24FKEAC
CRCW06033K24FKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 3.24K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 10059844 pcs
Prenesi: CRCW06033K24FKEAC.pdf
RFQ
CRCW06033K24FKEA
CRCW06033K24FKEA