CRCW06033R30JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06033R30JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06033R30JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06033R30JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06033R30JNEA
Številka dela CRCW06033R30JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5480344 pcs Podatkovni list CRCW06033R30JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 3.3 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-3.3GCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 3.3 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06033R30FNEA
CRCW06033R30FNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 3.3 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4725805 pcs
Prenesi: CRCW06033R30FNEA.pdf
RFQ
CRCW06033R30JNEAHP
CRCW06033R30JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 3.3 OHM 5% 1/4W 0603
Na zalogi: 2608680 pcs
Prenesi: CRCW06033R30JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW06033R30JNEAIF
CRCW06033R30JNEAIF
Opis: RES SMD 3.3 OHM 5% 1/10W 0603
Prenesi: CRCW06033R30JNEAIF.pdf
CRCW06033R30JNEAC
CRCW06033R30JNEAC
Opis: RES 3.3 OHM 5% 1/10W 0603