CRCW0603432KFKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603432KFKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603432KFKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 432K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603432KFKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603432KFKEB
Številka dela CRCW0603432KFKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 432K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7286026 pcs Podatkovni list CRCW0603432KFKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 432 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 432 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0603432KFKTA
CRCW0603432KFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 432K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4484602 pcs
Prenesi: CRCW0603432KFKTA.pdf
RFQ
CRCW0603432KFKEBC
CRCW0603432KFKEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 432K OHM 1% 1/10W 0603