CRCW060343K0FKEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060343K0FKEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060343K0FKEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 43K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060343K0FKEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060343K0FKEB
Številka dela CRCW060343K0FKEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 43K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6316592 pcs Podatkovni list CRCW060343K0FKEB.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 43 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 43 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060343K0FKEAHP
CRCW060343K0FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 43K OHM 1% 1/4W 0603
Na zalogi: 3384725 pcs
Prenesi: CRCW060343K0FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW0603432RFKTA
CRCW0603432RFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 432 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4758696 pcs
Prenesi: CRCW0603432RFKTA.pdf
RFQ
CRCW060343K0FKEBC
CRCW060343K0FKEBC
Opis: RES 43K OHM 1% 1/10W 0603