CRCW060346R4FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060346R4FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060346R4FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 46.4 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060346R4FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060346R4FKEA
Številka dela CRCW060346R4FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 46.4 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7661186 pcs Podatkovni list CRCW060346R4FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 46.4 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-46.4HTR
D11/CRCW0603 100 46R4 1% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 46.4 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060346K4FKEAHP
CRCW060346K4FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 46.4K OHM 1% 1/4W 0603
Na zalogi: 3509763 pcs
Prenesi: CRCW060346K4FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW060346K4FKTA
CRCW060346K4FKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 46.4K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 4334303 pcs
Prenesi: CRCW060346K4FKTA.pdf
RFQ
CRCW060346R4FKEAHP
CRCW060346R4FKEAHP
Opis: RES SMD 46.4 OHM 1% 1/4W 0603
Prenesi: CRCW060346R4FKEAHP.pdf
CRCW060346R4FKEAC
CRCW060346R4FKEAC
Opis: RES 46.4 OHM 1% 1/10W 0603