CRCW060347K0FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060347K0FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060347K0FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060347K0FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060347K0FKEA
Številka dela CRCW060347K0FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4660125 pcs Podatkovni list CRCW060347K0FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-47.0KHCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 47 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060347K0FKECC
CRCW060347K0FKECC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 47K OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 9607945 pcs
Prenesi: CRCW060347K0FKECC.pdf
RFQ
CRCW060347K0DHTAP
CRCW060347K0DHTAP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 47K OHM 0.5% 1/10W 0603
Na zalogi: 1622938 pcs
Prenesi: CRCW060347K0DHTAP.pdf
RFQ
CRCW060347K0FKEAHP
CRCW060347K0FKEAHP
Opis: RES SMD 47K OHM 1% 1/4W 0603