CRCW060347K0JNEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060347K0JNEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060347K0JNEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060347K0JNEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060347K0JNEAC
Številka dela CRCW060347K0JNEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6595170 pcs Podatkovni list CRCW060347K0JNEAC.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija CRCW-C
Odpornost 47 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 541-4061-1 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW060347K0JNEAIF
CRCW060347K0JNEAIF
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 47K OHM 5% 1/10W 0603
Na zalogi: 848243 pcs
Prenesi: CRCW060347K0JNEAIF.pdf
RFQ
CRCW060347K0JNEAHP
CRCW060347K0JNEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 47K OHM 5% 1/4W 0603
Na zalogi: 3888574 pcs
Prenesi: CRCW060347K0JNEAHP.pdf
RFQ
CRCW060347K0JNEA
CRCW060347K0JNEA