CRCW060347K0JNEI
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060347K0JNEI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060347K0JNEI
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47K OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060347K0JNEI.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060347K0JNEI
Številka dela CRCW060347K0JNEI Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47K OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9542370 pcs Podatkovni list CRCW060347K0JNEI.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 47 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 47 kOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film