CRCW060347K5FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060347K5FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060347K5FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47.5K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060347K5FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060347K5FKEA
Številka dela CRCW060347K5FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47.5K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4553624 pcs Podatkovni list CRCW060347K5FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 47.5 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-47.5KHDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 47.5 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film