CRCW060347M0JPEAHR
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW060347M0JPEAHR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW060347M0JPEAHR
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 47M OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW060347M0JPEAHR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW060347M0JPEAHR
Številka dela CRCW060347M0JPEAHR Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 47M OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1245635 pcs Podatkovni list CRCW060347M0JPEAHR.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±500ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW-HR Odpornost 47 MOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-47MAHTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film