CRCW06034K99FKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06034K99FKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06034K99FKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06034K99FKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06034K99FKEAC
Številka dela CRCW06034K99FKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 4.99K OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10395001 pcs Podatkovni list CRCW06034K99FKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Serija CRCW-C
Odpornost 4.99 kOhms Moč (Watts) 0.1W, 1/10W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 541-3985-2 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4.99 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06034K99FKEA
CRCW06034K99FKEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 4.99K OHM 1% 1/10W 0603