CRCW0603511RFKEAC
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0603511RFKEAC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0603511RFKEAC
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES 511 OHM 1% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW0603511RFKEAC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
60000 pcs
125000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0603511RFKEAC
Številka dela CRCW0603511RFKEAC Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES 511 OHM 1% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8991347 pcs Podatkovni list CRCW0603511RFKEAC.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija CRCW-C Odpornost 511 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-5464-2
CRCW0603511RFKEAC-ND
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 511 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thick Film Sestava Thick Film