CRCW06038R20JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW06038R20JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW06038R20JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603
Podatkovni listi: CRCW06038R20JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW06038R20JNEA
Številka dela CRCW06038R20JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 8.2 OHM 5% 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9289654 pcs Podatkovni list CRCW06038R20JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.033" W (1.60mm x 0.85mm)
Serija CRCW Odpornost 8.2 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 541-8.2GTR
D11/CRCW0603 200 8R2 5% ET1 E3
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 8.2 Ohms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW06038R20FNEB
CRCW06038R20FNEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 8.2 OHM 1% 1/10W 0603
Na zalogi: 5701093 pcs
Prenesi: CRCW06038R20FNEB.pdf
RFQ
CRCW06038R20FNEA
CRCW06038R20FNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Na zalogi: 6410080 pcs
Prenesi: CRCW06038R20FNEA.pdf
RFQ
CRCW06038R20JNEAHP
CRCW06038R20JNEAHP
Opis: RES SMD 8.2 OHM 5% 1/4W 0603
Prenesi: CRCW06038R20JNEAHP.pdf
CRCW06038R20JNEAC
CRCW06038R20JNEAC
Opis: RES 8.2 OHM 5% 1/10W 0603