CRCW080516K0JNEB
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080516K0JNEB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080516K0JNEB
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 16K OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080516K0JNEB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080516K0JNEB
Številka dela CRCW080516K0JNEB Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 16K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7739282 pcs Podatkovni list CRCW080516K0JNEB.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 16 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 16 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080516K0JNTC
CRCW080516K0JNTC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 16K OHM 5% 1/8W 0805
Na zalogi: 5082758 pcs
Prenesi: CRCW080516K0JNTC.pdf
RFQ
CRCW080516K0JNEBC
CRCW080516K0JNEBC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 16K OHM 5% 1/8W 0805