CRCW080516K2FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080516K2FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080516K2FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 16.2K OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080516K2FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080516K2FKEA
Številka dela CRCW080516K2FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 16.2K OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3293212 pcs Podatkovni list CRCW080516K2FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 16.2 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-16.2KCCT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 16.2 kOhms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW080516K2FKEAHP
CRCW080516K2FKEAHP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 16.2K OHM 1% 1/2W 0805
Na zalogi: 2298353 pcs
Prenesi: CRCW080516K2FKEAHP.pdf
RFQ
CRCW080516K0JNTC
CRCW080516K0JNTC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 16K OHM 5% 1/8W 0805
Na zalogi: 5082758 pcs
Prenesi: CRCW080516K0JNTC.pdf
RFQ
CRCW080516K2FKEAC
CRCW080516K2FKEAC
Opis: RES 16.2K OHM 1% 1/8W 0805