CRCW080518K0JNEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW080518K0JNEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW080518K0JNEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 18K OHM 5% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW080518K0JNEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW080518K0JNEA
Številka dela CRCW080518K0JNEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 18K OHM 5% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5963015 pcs Podatkovni list CRCW080518K0JNEA.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 18 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-18KACT
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 18 kOhms ±5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film