CRCW0805191RFKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805191RFKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805191RFKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 191 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805191RFKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805191RFKEA
Številka dela CRCW0805191RFKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 191 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3473426 pcs Podatkovni list CRCW0805191RFKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 191 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-191CDKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 191 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film