CRCW08051K07FKEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08051K07FKEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW08051K07FKEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.07K OHM 1% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW08051K07FKEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW08051K07FKEAHP
Številka dela CRCW08051K07FKEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.07K OHM 1% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2367162 pcs Podatkovni list CRCW08051K07FKEAHP.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 1.07 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Stopnja napak -
natančen opis 1.07 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW08051K10FKEAC
CRCW08051K10FKEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 1.1K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 6740877 pcs
Prenesi: CRCW08051K10FKEAC.pdf
RFQ
CRCW08051K10DHEAP
CRCW08051K10DHEAP
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.1K OHM 0.5% 1/8W 0805
Na zalogi: 1974120 pcs
Prenesi: CRCW08051K10DHEAP.pdf
RFQ
CRCW08051K07FKEA
CRCW08051K07FKEA
Opis: RES SMD 1.07K OHM 1% 1/8W 0805