CRCW08051R47FKEA
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW08051R47FKEA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW08051R47FKEA
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 1.47 OHM 1% 1/8W 0805
Podatkovni listi: CRCW08051R47FKEA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
25000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW08051R47FKEA
Številka dela CRCW08051R47FKEA Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 1.47 OHM 1% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5049437 pcs Podatkovni list CRCW08051R47FKEA.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW Odpornost 1.47 Ohms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-1.47CCTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 1.47 Ohms ±1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW08051R43FNEA
CRCW08051R43FNEA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.43 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 3882847 pcs
Prenesi: CRCW08051R43FNEA.pdf
RFQ
CRCW08051R47FNEB
CRCW08051R47FNEB
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 1.47 OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4341466 pcs
Prenesi: CRCW08051R47FNEB.pdf
RFQ
CRCW08051R47FKEAHP
CRCW08051R47FKEAHP
Opis: RES SMD 1.47 OHM 1% 1/2W 0805