CRCW0805220KJNEAHP
Dale / VishayDale / Vishay
CRCW0805220KJNEAHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CRCW0805220KJNEAHP
Proizvajalec / znamka: Dale / Vishay
Opis izdelka RES SMD 220K OHM 5% 1/2W 0805
Podatkovni listi: CRCW0805220KJNEAHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CRCW0805220KJNEAHP
Številka dela CRCW0805220KJNEAHP Proizvajalec Dale / Vishay
Opis RES SMD 220K OHM 5% 1/2W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2070859 pcs Podatkovni list CRCW0805220KJNEAHP.pdf
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija CRCW-HP Odpornost 220 kOhms
Moč (Watts) 0.5W, 1/2W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 541-220KTADKR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 220 kOhms ±5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film
Sestava Thick Film
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CRCW0805220KJNEAC
CRCW0805220KJNEAC
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES 220K OHM 5% 1/8W 0805
Na zalogi: 9605758 pcs
Prenesi: CRCW0805220KJNEAC.pdf
RFQ
CRCW0805220KFKTA
CRCW0805220KFKTA
Proizvajalci: Dale / Vishay
Opis: RES SMD 220K OHM 1% 1/8W 0805
Na zalogi: 4628127 pcs
Prenesi: CRCW0805220KFKTA.pdf
RFQ
CRCW0805220KJNEA
CRCW0805220KJNEA
Opis: RES SMD 220K OHM 5% 1/8W 0805